Elektromagnetyczna stymulacja mięśni - na czym polega zabieg?

Elektromagnetyczna stymulacja mięśni to wymuszone przez działanie urządzenia skurcze, które w normalnych warunkach treningowych są nie do osiągnięcia. Stymulacja ta powoduje powstanie nowych włókien mięśniowych, co skutkuje powiększeniem wielkości mięśni, lepszym napięciem oraz polepszeniem ich jędrności. Efektem będzie idealnie zarysowana muskulatura, wyszczuplenie oraz ujędrnienie obszarów ciała poddanych zabiegowi.

 

Elektromagnetyczna stymulacja mięśni + RF to urządzenie do modelowania sylwetki falą elektromagnetyczną o mocy 7 Tesli, która jednocześnie rzeźbi mięśnie i spala tłuszcz. Połączenie fali RF z falą elektromagnetyczną rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy.

Technologia RF

Technologia RF = podgrzewanie tkanek następuje selektywne nagrzewanie tkanki tłuszczowej.

 

Temperatura 43-45 o C potrzebna do apoptozy tkanki tłuszczowej utrzymywana jest podczas całego zabiegu.


Temperatura skóry utrzymuje się pow. 42 o C a w mięśniach dochodzi do 40-41 o C. Dzięki zastosowaniu tej technologii z EMS efekty wyszczuplania są o 30% lepsze, a kształtowanie mięśni efektywniejsze o 25%.

30 minut = 30 000 brzuszków / przysiadów

Zalety Elektromagnetycznej stymulacji + RF

Dzięki zaawansowanemu technologicznie rozwiązaniu, urządzenie w trakcie jednej sesji, czyli w 30 minut, przeprowadza aż 30 000 skurczów, które są zdecydowanie silniejsze i mocniejsze niż te, które jesteśmy w stanie samodzielnie w ciele wytworzyć w trakcie tradycyjnego treningu.

 

Wytworzone przez urządzenie skurcze, nie tylko napinają i ujędrniają istniejącą tkankę mięśniową, ale jednocześnie stymulują ją do wytworzenia nowych włókien, a tym samym do zwiększenia objętości i lepszego napięcia masy mięśniowej. Dodatkowym efektem działania urządzenia EMSzero jest indukcja lipolizy, czyli rozpadu tkanki tłuszczowej i usunięcia powstałych w tym procesie kwasów tłuszczowych przez wątrobę.

Obszary zabiegowe

Elektromagnetyczną stymulację mięśni EMS możemy stosować na: brzuch (każdy obszar), pośladki (ich lifting oraz ujędrnienie), bicepsy oraz uda. Dodatkowo możemy użyć nakładki waginalnej stymulującej mięśnie dna miednicy.

Mięśnie Kegla

Elektrostymulacja mięśni Kegla (zwanych również mięśniami dna miednicy lub przepony miednicznej) jest doskonałym sposobem na ich wzmocnienie oraz pozwala walczyć z NTM (nietrzymaniem moczu). Zabieg elektrostymulacji można zastosować jako leczenie wspomagające tej przypadłości. Specjalne elektrody, które przewodzą impulsy elektryczne przez skórę do mięśni, wywołują mimowolne skurcze dna miednicy, silniejsze niż te, które bylibyśmy w stanie wywołać za pomocą własnej woli. Co więcej, elektrostymulacja wspomaga również regenerację uszkodzonego unerwienia. Zabieg elektrostymulacyjny na mięśnie Kegla jest skuteczny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

 

Elektrostymulacja mięśni dna miednicy wskazana jest dla Pacjentów zmagających się z wysiłkowym problemem nietrzymania moczu, jako forma rehabilitacji dna miednicy, po porodzie lub po operacjach prostaty. Wskazaniami do elektrostymulacji są również zaburzenia doznań seksualnych oraz zaburzenia erekcji i przewlekłe zaparcia. Elektrostymulacja zmusza mięśnie do pracy, przy czym w przypadku osłabionych mięśni skurcz wywołany sztucznym bodźcem zewnętrznym jest z reguły większy i silniejszy niż skurcz naturalny. Intensywna praca mięśni doprowadza do szybkiej rozbudowy struktur mięśniowych i ich wzmacniania.

Wskazania

 • – Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
 • – Płaskie, wiotczejące, opadające pośladki
 • – Słabe mięśnie brzucha
 • – Niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha
 • – Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
 • – Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji
 • – Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem
 • – Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni
 • – Zwiększenie masy mięśniowej
 • – Problemy z nietrzymaniem moczu
 • – Ćwiczenie mięśni kegla
 •  

Jak urządzenie EMS ZERO buduje mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową?

Etap I

Ciało przed wykonaniem serii zabiegów z wykorzystaniem EMS ZERO + RF w technologii elektrostymulacji mięśni cechuje się miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz niski poziom i jakość włókien mięśniowych.

Etap II

Głowica emituje ukierunkowaną silną wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, która powoduje serię głębokich i kontrolowanych skurczy mięśni na wybranym obszarze.

Etap III

Po przeprowadzonej serii zabiegów widoczna jest znaczna poprawa jakości włókien mięśni oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Efektem jest szczuplejsza sylwetka oraz bardziej zarysowane kształty mięśni.

Jak często wykonywać zabieg?

Zabieg najlepiej wykonać w serii 8 zabiegów – 10 zabiegów, 2 razy w tygodniu, w odstępach kilku dni. Zabiegi można kontynuować aż do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

 

Poprawa wyglądu sylwetki za sprawą elektrostymulacji następuje głównie poprzez dotlenienie ciała, napięcie tkanki skórnej i rozbudowę mięśni, ale nie zastąpi zbilansowanej diety i odpowiedniej ilości ruchu. Ważnym, długoterminowym efektem jest rozbudowanie tkanki mięśniowej za pomocą EMS, która ma wówczas zwiększone zapotrzebowanie na energię.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

 • – Ciąża i okres laktacji
 • – Rozrusznik serca, pompa insulinowa
 • – Stany zapalne organizmu
 • – Kontuzje układu mięśniowego i kostnego
 • – Nowotwory
 • – Wkładka domaciczna
 • – Niewydolność układu krążenia
 • – Podwyższona temperatura ciała
 • – Aparaty słuchowe
 • – Implanty metalowe

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg wyszczuplający nie wymaga od Pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Cena i czas trwania

Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Moc zabiegu ustawiana jest według indywidualnych odczuć.

 

Podczas zabiegu odczuwamy skurcze mięśni i przyjemne ciepło. Zabieg trwa 30 minut na jeden obszar.

EMS + RF (Elektromagnetyczna stymulacja mięśni)Cena
Cena 1 zabiegu (uda, brzuch, pośladki, podkładka stymulacyjna miednicy)180 PLN
Seria 10 zabiegów1500 PLN

Umawianie wizyt online

Zabiegi Kosmetyczne

Przejdź do góry
Secured By miniOrange