Kosteo

Gabinet Osteopatii i Rehabilitacji jest miejscem, które zrodziło się z pasji do pomagania i leczenia pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami zdrowotnymi. W gabinecie pracują prawdziwi pasjonaci pracy z ciałem. Na co dzień zajmujemy się problemami bólowymi kręgosłupa, stawów oraz głowy. Zwiększamy zakres ruchomości i poprawiamy ogólne funkcjonowanie organizmu.

Oferujemy indywidualnie dostosowaną terapię dla pacjentów: po urazach, w stanach przed i pooperacyjnych, ze zmianami zwyrodnieniowymi, z problemami układu trawiennego, zmagających się z bólami głowy, z zespołami bólowymi w przebiegu dyskopatii oraz w zaburzeniach tkanki powięziowo-mięśniowej. W gabinecie wykonujemy również komputerowe badanie stóp z indywidualnym doborem wkładek dla pacjenta.

Mateusz Kossowski

Osteopatą i fizjoterapeutą z wieloletnim stażem

Tutuł magistra uzyskał w 2012 roku na wydziale Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2014 roku związany z Flanders International College of Osteopathy filia w Warszawie. Od kilku lat współpracuje z ośrodkami rehabilitacyjnymi i klinikami związanymi z leczeniem pacjentów na terenie województwa mazowieckiego. Jest uczestnikiem wielu szkoleń z obszaru osteopatii i terapii manualnej. Od 2016 roku założyciel Gabinetu Osteopatii i Rehabilitacji KOSTEO. Tytuł dyplomowanego osteopaty uzyskał w 2018 roku po obronie pracy dyplomowej.

Jego głównym celem jest leczenie pacjentów na jak najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najlepszych metod, które pozwolą pacjentom do powrotu do sprawności w jak najkrótszym czasie. Terapia Mateusza jest oparta na holistycznym podejściu do pacjenta i wyszukiwaniu pierwotnego problemu,szukaniu wielu powiązań z kręgosłupem, stopami i narządami wewnętrznymi. Od wielu lat pasją Mateusza są zagadnienia problemów kręgosłupowych, manualna terapia tkanek miękkich, suche igłowanie z elementami akupunktury na różnego rodzaju schorzeniach. Duże zainteresowanie w jego zawodowej praktyce poświęca pracy z bólami głowy, również o podłożu migrenowym. W terpaii od długiego czasu zajmuje się pacjentami z problemami stawów skroniowo – żuchowywych. Od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i zaopatrzeniem we wkładki ortopedyczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych wraz z komputerowym badaniem stóp poprzedzonym badaniem manualnym.

Ukończone Kursy, Szkolenia, Edukacja

Rafał Dziurdziak

Fizjoterapeuta i certyfikowany terapeuta manualny

Stopień magistra fizjoterapii zdobył na wydziale Rehabilitacji w 2018 roku na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od 2015 roku pracuje w zawodzie w kilku placówkach na terenie powiatu pruszkowskiego o profilach ortopedyczno-neurologicznych. Prowadzi własną działalność świadczącą usługi fizjoterapeutyczne na jak najwyższym poziomie. Mocną stroną Rafała jest praca z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi. Doświadczenie zdobywał od początku studiów, na wielu oddziałach o różnych profilach na terenie Warszawy i okolic. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualne i holistycznie, by jak najefektywniej go usprawnić. W niedalekiej przyszłości planuje rozpocząć studia osteopatii w jednej z renomowanych szkół Osteopatii w Poslce.

Poza fizjoterapią, jego zainteresowanie to sport i muzyka rockowa. Regularnie gra w piłkę nożną i siatkówkę, a w sezonie jeżdzi na długie wypady rowerowe po województwie mazowieckim.

Ukończone Kursy, Szkolenia, Edukacja

Dorota Hawryluk – Szopa

Fizjoterapeuta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego i pedagogiki specjalnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne z pacjentami o różnorodnym podłożu dysfunkcji. Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce postawy ciała, badaniu w kierunku wczesnego wykrywania skoliozy idiopatycznej, kompleksowej terapii skoliozy, wad postawy, wiotkości stawowej oraz schorzeniach narządu ruchu osób dorosłych (dolegliwości bólowe, przeciążeniowe kręgosłupa, stawów).

Ukończone Kursy, Szkolenia, Edukacja

Umawianie wizyt online

Gabinet Osteopatii i Rehabilitacji

Przejdź do góry
Secured By miniOrange